Nabízíme

Osobní trénink

Získejte individuální přístup s našimi osobními trenéry! Naši odborníci vám pomohou dosáhnout vašich cílů efektivně a bezpečně.

Zobrazit

Skupinové lekce

Přidejte se k našim dynamickým skupinovým lekcím! Nabízíme širokou škálu cvičení, která vás budou bavit a motivovat.

Zobrazit

Výživové poradenství

Optimalizujte své stravování s našimi odborníky! Výživové poradenství vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji a efektivněji.

Zobrazit


Osobní trénink

Součástí osobního tréninku je vytvoření individuálního tréninkového plánu, s důrazem na osobní cíl, zdravotní stav, tělesný typ a sportovní výkonnost. Naučíte se zacházet při cvičení s jednotlivým nářadím, jak si nastavit počty opakování a optimální zátěž. Neoddělitelnou součástí je zařazení kompenzačních a relaxačních cviků.

Objednat osobní trénink

Skupinové lekce i bez členství

Rozpis tréninků aktuálně připravujeme...

Výživové poradenství

Naši odborníci na výživu vám poradí, jak správně kombinovat potraviny, aby váš organismus získal všechny potřebné živiny pro optimální výkon a regeneraci. Navíc vám poskytneme užitečné tipy a rady, jak udržet zdravý životní styl i mimo fitness centrum.

Přijďte do našeho gymu v Kolíně a získejte individuální plán na míru. Pomůžeme vám nejen zlepšit váš výkon, ale také celkové zdraví a pohodu. S naším výživovým poradenstvím dosáhnete svých cílů rychleji a udržitelněji.

Požádat o individuální nabídku

Kde nás najdete