Impulse

Vítejte v našem gymu v Kolíně! Připraveni na trénink?

Jsme přední fitness centrum, které nabízí moderní vybavení a prvotřídní služby pro všechny nadšence do cvičení. Naše fitness centrum je vybaveno stroji značky Impulse Fitness, která patří k tradičním světovým výrobcům fitness zařízení s dlouhou historií. Tyto stroje jsou vyrobeny z kvalitních a robustních materiálů v moderním designu. Jejich snadné a intuitivní použití nabízí jedinečný zážitek z cvičení.

Přijďte nás navštívit a zažijte špičkový trénink v našem gymu v Kolíně. Naše posilovna je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí cvičit s nejlepšími stroji na trhu a stát se součástí naší skvělé komunity.


Dostupné 4 zóny

Kardio zóna

Vylepšete svou kondici v naší moderní kardio zóně! Nabízíme širokou škálu vybavení od běžeckých pásů po rotopedy, vše pro efektivní a dynamický trénink.

1

Fitness zóna

Objevte naši plně vybavenou fitness zónu, kde najdete vše potřebné pro svůj trénink. Od moderních strojů po volné váhy – vše, co potřebujete k dosažení svých fitness cílů.

2

Silové cvičení

Posilte své svaly a zvyšte svou sílu v naší silové zóně! Nabízíme špičkové vybavení, které uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé sportovce. Od činek po multifunkční stroje.

3

Skupinové cvičení

Získejte energii a motivaci na našich skupinových lekcích! Cvičte v příjemné atmosféře s našimi zkušenými instruktory a dosáhněte svých fitness cílů společně s ostatními. Přijďte se zapotit a bavit zároveň!

4

Členství v klubu

Získejte řadu výhod díky našemu dlouhodobému členství! Mimo výhodnější ceny se stanete součástí skvělé komunity. Neváhejte a navštivte naši recepci, kde vám rádi vše představíme.

ERKO fitness

premium

Neomezený vstup do fitka a sauny s občerstvením, od 2 990 Kč měsíčně při roční platbě

Požádat o premium členství

Kde nás najdete